| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР | 250.00 мм |
| ВЪТРЕШЕН ДИАМЕТЪР | 30.00 мм |
| БРОЙ ЗЪБИ | 40 |
| Марка | PREMIUM |
| ДИСК ЗА: | РЯЗАНЕ НА ДЪРВО |
| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР: | 250.00 мм |
| ВЪТРЕШЕН ДИАМЕТЪР: | 30.00 мм |
| БРОЙ ЗЪБИ: | 40 |
| EAN | 3800161509476 |



1.00 € / 1.96 лв. i
"" до 7 дни
| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР | 250.00 мм |
| ВЪТРЕШЕН ДИАМЕТЪР | 30.00 мм |
| БРОЙ ЗЪБИ | 40 |
| Марка | PREMIUM |
| ДИСК ЗА: | РЯЗАНЕ НА ДЪРВО |
| ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР: | 250.00 мм |
| ВЪТРЕШЕН ДИАМЕТЪР: | 30.00 мм |
| БРОЙ ЗЪБИ: | 40 |
| EAN | 3800161509476 |