| МОЩНОСТ | 2200 W |
| ВИСОЧИНА | 29.50 см |
| ШИРИНА | 15.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 29.40 см |
| Марка | PHILIPS WATER |
| МОДЕЛ: | ADD5906S/10 |
| МОЩНОСТ: | 2200 W |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ВИСОЧИНА: | 29.50 см |
| ШИРИНА: | 15.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 29.40 см |
| ЦВЯТ: | ИНОКС/ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 3.000 kg |
| EAN | 4895244608800 |





