| МОЩНОСТ | 520 W |
| ДЕБИТ НА СТУДЕНА ВОДА | 2.00 L/hr |
| ДЕБИТ НА ТОПЛА ВОДА | 4.00 L/hr |
| Марка | TCL |
| МОДЕЛ: | TY-LWYR110T |
| ТИП: | С КОМПРЕСОР |
| МОЩНОСТ: | 520 W |
| ДЕБИТ НА СТУДЕНА ВОДА: | 2.00 L/hr |
| ДЕБИТ НА ТОПЛА ВОДА: | 4.00 L/hr |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 15.000 kg |
| EAN | 8035813 |






