| WI-FI | Да |
| Марка | DJI |
| МОДЕЛ: | Air 3S FMC (DJI RC 2) |
| ТИП ДРОН: | ДРОН С КАМЕРА |
| КАМЕРА: | 50 |
| WI-FI: | Да |
| КОНТРОЛЕР: | Да |
| ТИП БАТЕРИЯ: | 4276 mAh Li-ion |
| ВРЕМЕ НА ПОЛЕТ: | ДО 45 МИНУТИ |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ: | 42 GB |
| ВИД КАРТА С ПАМЕТ: | microSD ДО 512 GB |
| РАЗМЕР: | 266 X 326 X 106 MM |
| ОТДАЛЕЧАВАНЕ: | ДО 32 КМ |
| GPS: | Да |
| ЧЕСТОТЕН ОБХВАТ: | 2.4 - 5.8 GHz |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | ОБХВАТ - СПРЯМО "CE" РЕГУЛАЦИИ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6941565989932 |















