| ОБЩА ДЪЛЖИНА | 1170.00 мм |
| РАБОТНА ШИРИНА | 320 мм |
| Марка | HD |
| МОДЕЛ: | HYG-026 |
| ТИП: | ГРАДИНСКИ ИНСТРУМЕНТИ |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА: | 1170.00 мм |
| РАБОТНА ШИРИНА: | 320 мм |
| ДРЪЖКА: | Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | СТОМАНА И ПЛАСТМАСА |
| EAN | 8939971844158 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" до 7 дни
| ОБЩА ДЪЛЖИНА | 1170.00 мм |
| РАБОТНА ШИРИНА | 320 мм |
| Марка | HD |
| МОДЕЛ: | HYG-026 |
| ТИП: | ГРАДИНСКИ ИНСТРУМЕНТИ |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА: | 1170.00 мм |
| РАБОТНА ШИРИНА: | 320 мм |
| ДРЪЖКА: | Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | СТОМАНА И ПЛАСТМАСА |
| EAN | 8939971844158 |