| МОЩНОСТ | 2000 W |
| Марка | ROHNSON |
| МОДЕЛ: | R-5901 |
| ТИП: | УРЕД ЗА МЛЯКО |
| МОЩНОСТ: | 2000 W |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 5.100 kg |
| EAN | 5202561597981 |










i
"" Днес
| МОЩНОСТ | 2000 W |
| Марка | ROHNSON |
| МОДЕЛ: | R-5901 |
| ТИП: | УРЕД ЗА МЛЯКО |
| МОЩНОСТ: | 2000 W |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 5.100 kg |
| EAN | 5202561597981 |