| МОЩНОСТ | 70 W |
| Марка | BLADE |
| МОДЕЛ: | BLADE |
| МОЩНОСТ: | 70 W |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 2.170 kg |
| EAN | 742832864701 |








i
"" Днес
Гарантирано свежа наливна бира с инсталацията за наливна бира Blade от ЗАГОРКА. Ефектна и видима, предложете страхотно изживяване с винаги свежа бира.


Brewlock е иновативна технология, специално разработена от Heineken. Taзи технологията предоставя нов революционен начин за наливане и запазване на бирата в кега свежа за по-дълго време. Системата Brewlock разчита на сгъстен въздух, който се намира между външната и вътрешната стена на
кега и така изтласква и отвежда бирата от него към крана.
Гарантирано свежа бира за 30 дни с правилните настойки на инсталация Blade. Машината се доставя в една кутия: машина и купол. Размери (ШxВхД) 290 x 589 х 471 мм. и тегло 17.8кг.

| МОЩНОСТ | 70 W |
| Марка | BLADE |
| МОДЕЛ: | BLADE |
| МОЩНОСТ: | 70 W |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 2.170 kg |
| EAN | 742832864701 |