| МОЩНОСТ | 150 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 6 |
| КАПАЦИТЕТ | 2L |
| Марка | ROHNSON |
| МОДЕЛ: | R-5650 |
| ТИП: | Машина за сладолед |
| МАТЕРИАЛ: | ПЛАСТМАСА |
| МОЩНОСТ: | 150 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 6 |
| КАПАЦИТЕТ: | 2L |
| АВТОМАТИЧНИ ПРОГРАМИ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 11.300 kg |
| EAN | 5202561595161 |








