| МОЩНОСТ | 600 W |
| КАПАЦИТЕТ | 0.85 |
| Марка | PHILIPS |
| МОДЕЛ: | HD3093/80 |
| ТИП: | ОРИЗОВАРКА |
| МАТЕРИАЛ: | ПЛАСТМАСА |
| МОЩНОСТ: | 600 W |
| КАПАЦИТЕТ: | 0.85 |
| ТАЙМЕР: | Да |
| АВТОМАТИЧНИ ПРОГРАМИ: | Да |
| ВЛЮЧЕНИ АКСЕСОАРИ: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН / ИНОКС |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 3.950 kg |
| EAN | 8720389055300 |














