| МОЩНОСТ | 220 W |
| Марка | WMF |
| МОДЕЛ: | 0415260011 |
| МОЩНОСТ: | 220 W |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 2.800 kg |
| EAN | 4211129131049 |










i
"" Днес
| МОЩНОСТ | 220 W |
| Марка | WMF |
| МОДЕЛ: | 0415260011 |
| МОЩНОСТ: | 220 W |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 2.800 kg |
| EAN | 4211129131049 |