| ЦВЯТ НА КОРПУСА | ХРОМ |
| ДЪЛЖИНА | 60.00 см |
| САПУНЕРКА | Не |
| Марка | VIDIMA |
| МОДЕЛ: | FRESH S |
| ЦВЯТ НА КОРПУСА: | ХРОМ |
| ДЪЛЖИНА: | 60.00 см |
| САПУНЕРКА: | Не |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800019288829 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" до 7 дни
| ЦВЯТ НА КОРПУСА | ХРОМ |
| ДЪЛЖИНА | 60.00 см |
| САПУНЕРКА | Не |
| Марка | VIDIMA |
| МОДЕЛ: | FRESH S |
| ЦВЯТ НА КОРПУСА: | ХРОМ |
| ДЪЛЖИНА: | 60.00 см |
| САПУНЕРКА: | Не |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800019288829 |