| ЦВЯТ НА КОРПУСА | БЯЛ |
| СМЕСИТЕЛ | Да |
| СТАЦИОНАРЕН ДУШ | Да |
| ПОДВИЖЕН ДУШ | Да |
| СТОЙКА ЗА ДУШ | Да |
| ШЛАУХ | Да |
| ШИРИНА | 240.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 1450.00 мм |
| Марка | INTER CERAMIC |
| МОДЕЛ: | БЕЙЛИ С ДИСПЛЕЙ |
| ЦВЯТ НА КОРПУСА: | БЯЛ |
| СМЕСИТЕЛ: | Да |
| СТАЦИОНАРЕН ДУШ: | Да |
| ПОДВИЖЕН ДУШ: | Да |
| СТОЙКА ЗА ДУШ: | Да |
| БРОЙ ДЮЗИ: | 3 |
| ШЛАУХ: | Да |
| ШИРИНА: | 240.00 мм |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6988354244407 |





