| СМЕСИТЕЛ В КОМПЛЕКТА | ЗА ВАНА И ДУШ |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ НА СМЕСИТЕЛЯ | ЗА ВАНА И ДУШ |
| ДИАМЕТЪР НА ФИКСИРАНИЯ ДУШ | 200 мм |
| РЪЧЕН ДУШ В КОМПЛЕКТА | 1-ФУНКЦИЯ |
| ШЛАУХ В КОМПЛЕКТА | 150 см |
| САПУНЕРКА | Не |
| Марка | FORMA VITA |
| МОДЕЛ: | YS34164 |
| СМЕСИТЕЛ В КОМПЛЕКТА: | ЗА ВАНА И ДУШ |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ НА СМЕСИТЕЛЯ: | ЗА ВАНА И ДУШ |
| ДИАМЕТЪР НА ФИКСИРАНИЯ ДУШ: | 200 мм |
| РЪЧЕН ДУШ В КОМПЛЕКТА: | 1-ФУНКЦИЯ |
| ШЛАУХ В КОМПЛЕКТА: | 150 см |
| САПУНЕРКА: | Не |
| ВИСОЧИНА: | РЕГУЛИРУЕМА 90-123 СМ |
| ТЕГЛО: | 4000 г |
| ГАРАНЦИЯ СМЕСИТЕЛ: | 60 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | ХРОМ |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800136140017 |









