| СМЕСИТЕЛ В КОМПЛЕКТА | ЗА ДУШ |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ НА СМЕСИТЕЛЯ | ЗА ДУШ |
| ДИАМЕТЪР НА ФИКСИРАНИЯ ДУШ | 230 мм |
| РЪЧЕН ДУШ В КОМПЛЕКТА | 3-ФУНКЦИИ |
| ШЛАУХ В КОМПЛЕКТА | 150 см |
| САПУНЕРКА | Не |
| Марка | INTER CERAMIC |
| МОДЕЛ: | СОЛАНЖ 6221 |
| СМЕСИТЕЛ В КОМПЛЕКТА: | ЗА ДУШ |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ НА СМЕСИТЕЛЯ: | ЗА ДУШ |
| ДИАМЕТЪР НА ФИКСИРАНИЯ ДУШ: | 230 мм |
| РЪЧЕН ДУШ В КОМПЛЕКТА: | 3-ФУНКЦИИ |
| ШЛАУХ В КОМПЛЕКТА: | 150 см |
| САПУНЕРКА: | Не |
| ВИСОЧИНА: | РЕГУЛИРУЕМА 86-123 СМ |
| ГАРАНЦИЯ СМЕСИТЕЛ: | 60 МЕСЕЦА |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6988354243103 |




