| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ НА СМЕСИТЕЛЯ | ЗА ДУШ |
| ДИАМЕТЪР НА ФИКСИРАНИЯ ДУШ | 250 мм |
| РЪЧЕН ДУШ В КОМПЛЕКТА | 2-ФУНКЦИИ |
| ШЛАУХ В КОМПЛЕКТА | 175 см |
| САПУНЕРКА | Не |
| Марка | GROHE |
| МОДЕЛ: | VITALIO START 250 |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ НА СМЕСИТЕЛЯ: | ЗА ДУШ |
| ДИАМЕТЪР НА ФИКСИРАНИЯ ДУШ: | 250 мм |
| РЪЧЕН ДУШ В КОМПЛЕКТА: | 2-ФУНКЦИИ |
| ШЛАУХ В КОМПЛЕКТА: | 175 см |
| САПУНЕРКА: | Не |
| ВИСОЧИНА: | 113,2 СМ |
| ГАРАНЦИЯ СМЕСИТЕЛ: | 60 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ: | ХРОМ |
| EAN | 4005176580642 |





