| БРОЙ ФУНКЦИИ | 1 |
| ЦВЯТ НА КОРПУСА | ХРОМ |
| ДИАМЕТЪР | 65 мм |
| Марка | SYNCHRO |
| МОДЕЛ: | Н12 |
| БРОЙ ФУНКЦИИ: | 1 |
| ЦВЯТ НА КОРПУСА: | ХРОМ |
| ДИАМЕТЪР: | 65 мм |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800132501294 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" до 7 дни
| БРОЙ ФУНКЦИИ | 1 |
| ЦВЯТ НА КОРПУСА | ХРОМ |
| ДИАМЕТЪР | 65 мм |
| Марка | SYNCHRO |
| МОДЕЛ: | Н12 |
| БРОЙ ФУНКЦИИ: | 1 |
| ЦВЯТ НА КОРПУСА: | ХРОМ |
| ДИАМЕТЪР: | 65 мм |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800132501294 |