| БРОЙ ФУНКЦИИ | 2 |
| ЦВЯТ НА КОРПУСА | ХРОМ |
| ДИАМЕТЪР | 70 мм |
| Марка | VIDIMA |
| МОДЕЛ: | SEVAJET S2 |
| БРОЙ ФУНКЦИИ: | 2 |
| ЦВЯТ НА КОРПУСА: | ХРОМ |
| ДИАМЕТЪР: | 70 мм |
| EAN | 3800861021957 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" до 7 дни
| БРОЙ ФУНКЦИИ | 2 |
| ЦВЯТ НА КОРПУСА | ХРОМ |
| ДИАМЕТЪР | 70 мм |
| Марка | VIDIMA |
| МОДЕЛ: | SEVAJET S2 |
| БРОЙ ФУНКЦИИ: | 2 |
| ЦВЯТ НА КОРПУСА: | ХРОМ |
| ДИАМЕТЪР: | 70 мм |
| EAN | 3800861021957 |