| NUMBER OF FUNCTION | 2 |
| COLOUR OF SURFACE | ХРОМ |
| DIAMETRE | 70 мм |
| Brand | VIDIMA |
| MODEL: | SEVAJET S2 |
| NUMBER OF FUNCTION: | 2 |
| COLOUR OF SURFACE: | ХРОМ |
| DIAMETRE: | 70 мм |
| EAN | 3800861021957 |



2.50 € / 4.89 лв. i
"" in 7 days
| NUMBER OF FUNCTION | 2 |
| COLOUR OF SURFACE | ХРОМ |
| DIAMETRE | 70 мм |
| Brand | VIDIMA |
| MODEL: | SEVAJET S2 |
| NUMBER OF FUNCTION: | 2 |
| COLOUR OF SURFACE: | ХРОМ |
| DIAMETRE: | 70 мм |
| EAN | 3800861021957 |