| WI-FI | Да |
| Марка | DJI |
| МОДЕЛ: | ACTION 5 PRO |
| ЪГЪЛ НА ЗАСНЕМАНЕ: | 155° |
| РЕЖИМ ФОТОАПАРАТ: | Да |
| РЕЗОЛЮЦИЯ СНИМКИ: | ДО 7296×5472 |
| СТАБИЛИЗАЦИЯ: | Да |
| LCD ДИСПЛЕЙ: | Да |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 2.5 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 6.4 см |
| WI-FI: | Да |
| ВОДОУСТОЙЧИВОСТ: | Да |
| ТИП МЕМОРИ КАРТА: | MICROSD ДО 1TB |
| КАРТА В КОМКЛЕКТА: | Не |
| ВГРАДЕНА ПАМЕТ: | 64 GB (47 GB ИЗПОЛЗВАЕМИ) |
| ВХОДОВЕ: | USB-C |
| ТЕГЛО: | 146 ГР |
| РАЗМЕРИ (В, Ш, Д): | 71 x 44 x 33 mm |
| БАТЕРИЯ: | 1950 MAH |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6941565981066 |




















