| WI-FI | Да |
| Марка | DJI |
| МОДЕЛ: | OSMO POCKET 3 CREATOR COMBO |
| ЪГЪЛ НА ЗАСНЕМАНЕ: | ДО 108° |
| РЕЖИМ ФОТОАПАРАТ: | Да |
| РЕЗОЛЮЦИЯ СНИМКИ: | 3840×2160 |
| СТАБИЛИЗАЦИЯ: | Да |
| LCD ДИСПЛЕЙ: | Да |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 2.0 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 5.1 см |
| WI-FI: | Да |
| ТИП МЕМОРИ КАРТА: | microSD ДО 512 GB |
| КАРТА В КОМКЛЕКТА: | Не |
| ТЕГЛО: | 179 гр. |
| РАЗМЕРИ (В, Ш, Д): | 140 X 42 X 34 MM |
| БАТЕРИЯ: | 1300MAH |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6941565969903 |

















