| РЕЗОЛЮЦИЯ | 48.0 MPx |
| WI-FI | Да |
| Марка | INSTA 360 |
| МОДЕЛ: | X5 CINSAAHA |
| ЪГЪЛ НА ЗАСНЕМАНЕ: | 360° |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | 48.0 MPx |
| РЕЖИМ ФОТОАПАРАТ: | Да |
| РЕЗОЛЮЦИЯ СНИМКИ: | 72.0 MPx |
| СТАБИЛИЗАЦИЯ: | Да |
| LCD ДИСПЛЕЙ: | Да |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 2.3 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 5.8 см |
| BLUETOOTH: | Да |
| ВОДОУСТОЙЧИВОСТ: | Да |
| ТИП МЕМОРИ КАРТА: | MICRO SD ДО 1TB |
| КАРТА В КОМКЛЕКТА: | Не |
| ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ТЕГЛО: | 200 ГР |
| РАЗМЕРИ (В, Ш, Д): | 125 x 46 x 38 mm |
| БАТЕРИЯ: | 2400 MAH |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 842126110955 |














