| ВИД | Керамични |
| БРОЙ НАГРЕВАТЕЛНИ ЗОНИ | 4 |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | A |
| Марка | AEG |
| МОДЕЛ: | CCB6441NBB |
| ВИД: | Керамични |
| ВИСОЧИНА: | 86.70 см |
| ШИРИНА: | 60.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 60.00 см |
| БРОЙ НАГРЕВАТЕЛНИ ЗОНИ: | 4 |
| МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА ФУРНА: | Да |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | A |
| ЕЛЕКТРОНЕН ТАЙМЕР: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ОБЕМ НА ФУРНАТА: | 73 L |
| БРОЙ ТАВИ: | 2 |
| ПЛАВНО ЗАТВАРЯНЕ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 7333394074078 |

















