| ВИД | Керамични |
| БРОЙ НАГРЕВАТЕЛНИ ЗОНИ | 4 |
| БРОЙ ФУНКЦИИ | 7 |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | A |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | HKA090220 |
| ВИД: | Керамични |
| ВИСОЧИНА: | 85.00 см |
| ШИРИНА: | 60.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 60.00 см |
| БРОЙ НАГРЕВАТЕЛНИ ЗОНИ: | 4 |
| БРОЙ ФУНКЦИИ: | 7 |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | A |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| БРОЙ ТАВИ: | 2 |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 4242005041893 |


















