| ВИД | Керамични |
| БРОЙ НАГРЕВАТЕЛНИ ЗОНИ | 4 |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | A |
| Марка | ELECTROLUX |
| МОДЕЛ: | LKR540267X |
| ВИД: | Керамични |
| ВИСОЧИНА: | 85.80 см |
| ШИРИНА: | 50.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 60.00 см |
| БРОЙ НАГРЕВАТЕЛНИ ЗОНИ: | 4 |
| МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА ФУРНА: | Да |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | A |
| ЕЛЕКТРОНЕН ТАЙМЕР: | Да |
| ОБЕМ НА ФУРНАТА: | 57 L |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 7333394045382 |

















