| ТИП ХРАСТОРЕЗ | ЕЛЕКТРИЧЕСКИ |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 500 W |
| ДЪЛЖИНА НА НОЖА | 48 см |
| Марка | GARDENA |
| МОДЕЛ: | THS 500/48 |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| ТИП ХРАСТОРЕЗ: | ЕЛЕКТРИЧЕСКИ |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ: | 500.00 КС |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 500 W |
| ДЪЛЖИНА НА НОЖА: | 48 см |
| СТЪПКА НА НОЖА: | 25 мм |
| БРОЙ ДВИЖЕНИЯ НА НОЖА В МИНУТА: | 1600 |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 4.100 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | 0-45 CM ТЕЛЕСКОПИЧНА ДРЪЖКА |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4078500016490 |






