| МОЩНОСТ | 1000 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС | МЕТАЛ И ПЛАСТМАСА |
| КАПАЦИТЕТ | 0.80 L |
| Марка | BUYDEEM |
| МОДЕЛ: | K821-OW |
| МОЩНОСТ: | 1000 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | МЕТАЛ И ПЛАСТМАСА |
| КАПАЦИТЕТ: | 0.80 L |
| ВЪРТЯЩА ОСНОВА - 360 ГРАДУСА: | Да |
| ИНДИКАТОР НИВО НА ВОДА В РЕЗЕР: | Да |
| СВЕТЛИННА ИНДИКАЦИЯ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 2.000 kg |
| EAN | 6950386613469 |










