| МОЩНОСТ | 2400 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС | МЕТАЛ |
| КАПАЦИТЕТ | 1.70 L |
| Марка | RUSSELL HOBBS |
| МОДЕЛ: | 26960-70 LUNA STONE |
| МОЩНОСТ: | 2400 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | МЕТАЛ |
| КАПАЦИТЕТ: | 1.70 L |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.491 kg |
| EAN | 5038061135411 |







i
"" до 7 дни
Електрическата кана е с мощност от 2400 W.Luna Stone е изработен с характерната за Russell Hobbs грижа към дома и детайла. Каната е направена от качествена неръждаема стомана, покрита с приятна на вид неутрална текстура, която наподобява естествен камък, включително и на допир.
С достатъчна за цялото семейство вместимост от 1.7 литра, тя дава спокойствието да приготвите кафе, чай и други топли напитки за всички едновременно.
Ако искате да затоплите само една чаша вода за своето сутрешно кафе, можете лесно да отмерите точно количество с предвидените зони за бързо кипване.Каната разполага с автоматично изключване и защита.
| МОЩНОСТ | 2400 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС | МЕТАЛ |
| КАПАЦИТЕТ | 1.70 L |
| Марка | RUSSELL HOBBS |
| МОДЕЛ: | 26960-70 LUNA STONE |
| МОЩНОСТ: | 2400 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | МЕТАЛ |
| КАПАЦИТЕТ: | 1.70 L |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.491 kg |
| EAN | 5038061135411 |