| МОЩНОСТ | 2200 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС | МЕТАЛ |
| КАПАЦИТЕТ | 1.70 L |
| Марка | SENCOR |
| МОДЕЛ: | SWK 1796SS |
| ТИП: | ИНОКС |
| МОЩНОСТ: | 2200 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | МЕТАЛ |
| КАПАЦИТЕТ: | 1.70 L |
| ТЕМПЕРАТУРНА НАСТРОЙКА: | Да |
| ЦВЯТ: | ИНОКС |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.460 kg |
| EAN | 8590669274420 |















