| POWER | 2200 W |
| BODY MATERIAL | METAL |
| CAPACITY | 1.70 L |
| Brand | SENCOR |
| MODEL: | SWK 1796SS |
| TYPE: | INOX |
| POWER: | 2200 W |
| BODY MATERIAL: | METAL |
| CAPACITY: | 1.70 L |
| TEMPERATURE SETTING: | Yes |
| COLOUR: | ИНОКС |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.460 kg |
| EAN | 8590669274420 |















