| POWER | 1100 W |
| BODY MATERIAL | PLASTIC |
| CAPACITY | 1.00 L |
| Brand | SENCOR |
| MODEL: | SWK 1010WH |
| POWER: | 1100 W |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC |
| CAPACITY: | 1.00 L |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.000 kg |
| EAN | 8590669197606 |







i
"" Today
| POWER | 1100 W |
| BODY MATERIAL | PLASTIC |
| CAPACITY | 1.00 L |
| Brand | SENCOR |
| MODEL: | SWK 1010WH |
| POWER: | 1100 W |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC |
| CAPACITY: | 1.00 L |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.000 kg |
| EAN | 8590669197606 |