| МОЩНОСТ | 1100 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС | ПЛАСТМАСА |
| КАПАЦИТЕТ | 1.00 L |
| Марка | SENCOR |
| МОДЕЛ: | SWK 1010WH |
| МОЩНОСТ: | 1100 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | ПЛАСТМАСА |
| КАПАЦИТЕТ: | 1.00 L |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.000 kg |
| EAN | 8590669197606 |







