| ШИРИНА НА КОСЕНЕ | 33.00 см |
| МИН ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ | 20 мм |
| Марка | MAKITA |
| МОДЕЛ: | DLM330Z |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | АКУМУЛАТОРНО |
| НАПРЕЖЕНИЕ: | 18 V |
| ВКЛЮЧЕНА БАТЕРИЯ: | Не |
| ШИРИНА НА КОСЕНЕ: | 33.00 см |
| МИН ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ: | 20 мм |
| МАКС ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ: | 75 мм |
| ПРЕПОРЪЧИТЕЛНА ПЛОЩ НА КОСЕНЕ: | 270 m² |
| ОБЕМ НА КОША: | 30 L |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| В ОКОМПЛЕКТОВКАТА: | БЕЗ БАТЕРИЯ И ЗАРЯДНО |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 15.000 kg |
| EAN | 88381757904 |










