| ШИРИНА НА КОСЕНЕ | 34.00 см |
| МИН ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ | 25 мм |
| Марка | SKIL |
| МОДЕЛ: | GM1E0130BA SET |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | АКУМУЛАТОРНО |
| НАПРЕЖЕНИЕ: | 18 V |
| ВКЛЮЧЕНА БАТЕРИЯ: | Да |
| ЗАРЯДНО: | Да |
| ШИРИНА НА КОСЕНЕ: | 34.00 см |
| РЕГУЛИРАНЕ ВИСОЧ. НА КОСЕНЕ: | ЦЕНТРАЛНО |
| МИН ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ: | 25 мм |
| МАКС ВИСОЧИНА НА КОСЕНЕ: | 75 мм |
| БРОЙ БАТЕРИИ: | 3 |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА: | 2.00 Ah |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯ 2: | 2.00 Ah |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯ 3: | 2.00 Ah |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 18.400 kg |
| EAN | 8719643004895 |









