| МОЩНОСТ | 150 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС | МЕТАЛ |
| Марка | GORENJE |
| МОДЕЛ: | R506E |
| ТИП: | КОЛБАСИ,ХЛЯБ |
| МОЩНОСТ: | 150 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | МЕТАЛ |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 4.700 kg |
| EAN | 3838942786853 |







i
"" Днес
| МОЩНОСТ | 150 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС | МЕТАЛ |
| Марка | GORENJE |
| МОДЕЛ: | R506E |
| ТИП: | КОЛБАСИ,ХЛЯБ |
| МОЩНОСТ: | 150 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | МЕТАЛ |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 4.700 kg |
| EAN | 3838942786853 |