| МОЩНОСТ | 150 W |
| Марка | TAURUS |
| МОДЕЛ: | CUTMASTER |
| МОЩНОСТ: | 150 W |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 4.400 kg |
| EAN | 8414234155115 |









i
"" Днес



| МОЩНОСТ | 150 W |
| Марка | TAURUS |
| МОДЕЛ: | CUTMASTER |
| МОЩНОСТ: | 150 W |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 4.400 kg |
| EAN | 8414234155115 |