| МОЩНОСТ | 100 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС | ПЛАСТМАСА |
| ДИАМЕТЪР НА НОЖА | 17.00 см |
| Марка | GORENJE |
| МОДЕЛ: | R708A |
| МОЩНОСТ: | 100 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | ПЛАСТМАСА |
| МАТЕРИАЛ НА НОЖА: | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| ДИАМЕТЪР НА НОЖА: | 17.00 см |
| ПОДНОС: | Да |
| ЦВЯТ: | ИНОКС |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 3.100 kg |
| EAN | 3838782678967 |









