| POWER | 150 W |
| Brand | TAURUS |
| MODEL: | CUTMASTER |
| POWER: | 150 W |
| COLOUR: | СИВ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 4.400 kg |
| EAN | 8414234155115 |









i
"" Today



| POWER | 150 W |
| Brand | TAURUS |
| MODEL: | CUTMASTER |
| POWER: | 150 W |
| COLOUR: | СИВ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 4.400 kg |
| EAN | 8414234155115 |