| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 710 W |
| ДЪЛБОЧИНА НА РЕНДОСВАНЕ | 2.0 мм |
| ШИРОЧИНА НА РЕНДОСВАНЕ | 82 мм |
| БРОЙ НОЖОВЕ | 2 |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| Марка | SKIL |
| МОДЕЛ: | VA1E1590AA |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 710 W |
| ДЪЛБОЧИНА НА РЕНДОСВАНЕ: | 2.0 мм |
| ШИРОЧИНА НА РЕНДОСВАНЕ: | 82 мм |
| БРОЙ НОЖОВЕ: | 2 |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД: | 16000 |
| ФАЛЦ: | Да |
| КУФАР: | Не |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 8719643000712 |




