| СКОРОСТ | ДО 12 КМ/Ч |
| Марка | DUCATI |
| МОДЕЛ: | JUNIOR JET |
| ПРОБЕГ: | ДО 8 КМ |
| СКОРОСТ: | ДО 12 КМ/Ч |
| МОТОР-НОМИНАЛНА МОЩНОСТ (W): | 95 W |
| ТИП БАТЕРИЯ: | Li-ion |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА: | 21.6V 2600 MAH 56.16WH |
| РАЗМЕР НА ГУМИТЕ: | 6.30 " |
| ТИП ГУМИ: | ПЛЪТНИ |
| СПИРАЧНА СИСТЕМА: | E-BRAKE / FOOT BRAKE |
| ТЕГЛО: | 6.3 КГ |
| МАКСИМАЛНО НАТОВАРВАНЕ: | ДО 50 КГ |
| МИГАЧИ: | Да |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | СГЪВАЕМА |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8055404790530 |












