| СКОРОСТ | ДО 25 КМ/Ч |
| Марка | NAVEE |
| МОДЕЛ: | E-SCOOTER GT3 MAX |
| ПРОБЕГ: | ДО 75 КМ |
| СКОРОСТ: | ДО 25 КМ/Ч |
| МОТОР-НОМИНАЛНА МОЩНОСТ (W): | 400 W |
| ТИП БАТЕРИЯ: | Li-ion |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА: | 48 V 12750 MAH |
| РАЗМЕР НА ГУМИТЕ: | 10.00 " |
| ТИП ГУМИ: | ПНЕВМАТИЧНИ |
| СПИРАЧНА СИСТЕМА: | БАРАБАННА / E-ABS |
| ОКАЧВАНЕ: | ПРЕДНА ВИЛКА И ЗАДЕН ЦИЛИНДЪР |
| ТЕГЛО: | 23.0 KG |
| МАКСИМАЛНО НАТОВАРВАНЕ: | ДО 120 KG |
| МИГАЧИ: | Да |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6975293672309 |











