
Подобрена стабилност за градско каране. Проектиран за оптимален комфорт.
Уголемените размери подобряват възможностите на скутера за преодоляване на различни терени. Металните тръби с дебелина 42 мм осигуряват здравина и стабилност. Основата за стъпване е с ширина 205 мм, предоставяща повече място за краката ви.

Големи 10.5-инчови гуми
Оборудван с предни и задни пневматични гуми с размери 10.5 инча и ширина 80 мм, N65i ефективно преодолява препятствията, осигурявайки едновременно комфортно и стабилно пътуване по разнообразните градски терени.
Тройна спирачна система за безопасност при висока скорост
Оборудван със задна EABS система, предна барабанна и задна дискова спирачка, скутерът предоставя тройно спиране, което осигурява стабилно и безопасно возене при максимална скорост.

4-инчов широк дисплей
Наблюдавайте лесно скоростта си, нивото на заряд на батерията и други показатели, удобно показани за незабавна справка. Ъгълът на наклон на екрана от 14° е внимателно проектиран за ясна видимост от позицията на водача.
Уникално двойно сгъване
Намаляване на обема с 85% в сравнение с разгънато състояние. Спестяване на място с 66% в сравнение с моделите с единично сгъване.

Вградени пътепоказатели за допълнителна защита
Електрическата тротинетка е оборудвана с интегрирани предни и задни пътепоказатели, сертифицирани по E-Mark, покривайки строгите европейски стандарти за безопасност.
Умна BMS система. Защита при всяко пътуване
Умната система за управление на батерията (BMS) предлага 6 защитни механизма, осигуряващи безопасна употреба и удължен живот на клетките.

По-голям размер и див дизайн, предефиниращи градското приключение
Здрава и стабилна рамка. Ширина на основата за стъпване - 205 мм. Увеличен просвет от земята - 86 мм.

Отключете още функции с приложението NAVEE
Приложението NAVEE предоставя широк набор от възможности, които усъвършенстват вашето каране чрез множество функции, достъпни с едно докосване.
| СКОРОСТ | ДО 25 КМ/Ч |
| Марка | NAVEE |
| МОДЕЛ: | E-SCOOTER N65I |
| ПРОБЕГ: | ДО 65 КМ |
| СКОРОСТ: | ДО 25 КМ/Ч |
| МОТОР-НОМИНАЛНА МОЩНОСТ (W): | 450 W |
| ТИП БАТЕРИЯ: | Li-ion |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА: | 48 V 12500 MAH |
| РАЗМЕР НА ГУМИТЕ: | 10.00 " |
| ТИП ГУМИ: | ПЛЪТНИ |
| СПИРАЧНА СИСТЕМА: | БАРАБАННА /E-ABS / ДИСКОВА |
| МАКСИМАЛЕН НАКЛОН НА ИЗКАЧВАНЕ: | 24 % |
| ТЕГЛО: | 22.8 KG |
| МАКСИМАЛНО НАТОВАРВАНЕ: | ДО 120 KG |
| МИГАЧИ: | Да |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6975293673269 |













