| СКОРОСТ | ДО 25 КМ/Ч |
| Марка | XIAOMI |
| МОДЕЛ: | ELECTRIC SCOOTER 5 MAX |
| ПРОБЕГ: | ДО 60 КМ |
| СКОРОСТ: | ДО 25 КМ/Ч |
| МОТОР-НОМИНАЛНА МОЩНОСТ (W): | 400 W |
| ТИП БАТЕРИЯ: | Li-ion |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА: | 10200 MAH 477WH |
| РАЗМЕР НА ГУМИТЕ: | 10.00 " |
| ТИП ГУМИ: | ПНЕВМАТИЧНИ |
| СПИРАЧНА СИСТЕМА: | БАРАБАННА/ЕЛЕКТРИЧЕСКА |
| ТЕГЛО: | 22.3 kg |
| МАКСИМАЛНО НАТОВАРВАНЕ: | ДО 120 КГ |
| МИГАЧИ: | Да |
| ДИСПЛЕЙ: | LED |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | СГЪВАЕМА |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6941812702147 |













