| НАПРЕЖЕНИЕ | 20 V |
| ДЪЛЖИНА НА ШИНАТА | 25.00 см |
| СКОРОСТ НА ВЕРИГАТА | 5.6 m/s |
| Марка | RAIDER PRO |
| МОДЕЛ: | RDP-SCHS20 |
| ТИП ТРИОН: | СТАНДАРТЕН ВЕРИЖЕН ТРИОН |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | АКУМУЛАТОРНО |
| НАПРЕЖЕНИЕ: | 20 V |
| ВКЛЮЧЕНА БАТЕРИЯ: | Да |
| ЗАРЯДНО: | Да |
| БРОЙ БАТЕРИИ: | 1 |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА: | 3.00 Ah |
| СЪВМЕСТИМА АКУМУЛАТОРНА СЕРИЯ: | R20 SYSTEM |
| СКОРОСТ НА ВЕРИГАТА: | 5.6 m/s |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 4.950 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800972016644 |






