| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 2000 W |
| ДЪЛЖИНА НА ШИНАТА | 40.00 см |
| СКОРОСТ НА ВЕРИГАТА | 12.5 m/s |
| Марка | RAIDER |
| МОДЕЛ: | RD-ECS22 |
| ТИП ТРИОН: | СТАНДАРТЕН ВЕРИЖЕН ТРИОН |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 2000 W |
| ДЪЛЖИНА НА ШИНАТА: | 40.00 см |
| СКОРОСТ НА ВЕРИГАТА: | 12.5 m/s |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 5.600 kg |
| EAN | 3800972015425 |









