| ТИП ЕЛЕКТРОД | РУТИЛОВ |
| ДИАМЕТЪР MM | 2.50 мм |
| ДЪЛЖИНА | 350.00 мм |
| МОДЕЛ: | РОЖЕН |
| ТИП ЕЛЕКТРОД: | РУТИЛОВ |
| ДИАМЕТЪР MM: | 2.50 мм |
| ДЪЛЖИНА: | 350.00 мм |
| EAN | 3800500635002 |





5.00 € / 9.78 лв. i
"" до 7 дни
| ТИП ЕЛЕКТРОД | РУТИЛОВ |
| ДИАМЕТЪР MM | 2.50 мм |
| ДЪЛЖИНА | 350.00 мм |
| МОДЕЛ: | РОЖЕН |
| ТИП ЕЛЕКТРОД: | РУТИЛОВ |
| ДИАМЕТЪР MM: | 2.50 мм |
| ДЪЛЖИНА: | 350.00 мм |
| EAN | 3800500635002 |