| ТИП ЕЛЕКТРОГЕНЕРАТОР | ИНВЕРТОРЕН |
| РАБОТНА ИЗХОДЯЩА МОЩНОСТ | 1600 W |
| ГОРИВО | БЕНЗИН |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| Марка | ATLAS COPCO |
| МОДЕЛ: | P2000i 1600 W |
| ТИП ЕЛЕКТРОГЕНЕРАТОР: | ИНВЕРТОРЕН |
| РАБОТНА ИЗХОДЯЩА МОЩНОСТ: | 1600 W |
| БРОЙ КОНТАКТИ 220 V: | 1 |
| БРОЙ КОНТАКТИ 12 V: | 1 |
| ГОРИВО: | БЕНЗИН |
| ОБЕМ НА РЕЗЕРВОАРА ЗА ГОРИВО: | 4.00 L |
| СТАБИЛИЗИРАН: | Да |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 21.000 kg |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8170023097 |





