| TYPE POWER GENERATOR | INVERTER |
| CONTINOUS POWER | 1600 W |
| FUEL | PETROL |
| SUITABLE FOR | PROFFESIONAL USE |
| Brand | ATLAS COPCO |
| MODEL: | P2000i 1600 W |
| TYPE POWER GENERATOR: | INVERTER |
| CONTINOUS POWER: | 1600 W |
| SOCKET COUNT AT 220 V: | 1 |
| SOCKET COUNT AT 12 V: | 1 |
| FUEL: | PETROL |
| CAPACITY OF FUEL TANK: | 4.00 L |
| STABILIZED: | Yes |
| PRODUCT WEIGHT: | 21.000 kg |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8170023097 |





