| ТИП ЕЛЕКТРОГЕНЕРАТОР | СТАНДАРТЕН |
| РАБОТНА ИЗХОДЯЩА МОЩНОСТ | 5000 W |
| ГОРИВО | БЕНЗИН |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| Марка | DAEWOO |
| МОДЕЛ: | GD6500 5000 W |
| ТИП ЕЛЕКТРОГЕНЕРАТОР: | СТАНДАРТЕН |
| РАБОТНА ИЗХОДЯЩА МОЩНОСТ: | 5000 W |
| БРОЙ КОНТАКТИ 220 V: | 2 |
| БРОЙ КОНТАКТИ 12 V: | 1 |
| ГОРИВО: | БЕНЗИН |
| ОБЕМ НА РЕЗЕРВОАРА ЗА ГОРИВО: | 25.00 L |
| СТАБИЛИЗИРАН: | Да |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 80.000 kg |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 7799034005114 |









