| ТИП ЕЛЕКТРОГЕНЕРАТОР | ИНВЕРТОРЕН |
| РАБОТНА ИЗХОДЯЩА МОЩНОСТ | 1800 W |
| ГОРИВО | БЕНЗИН |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| Марка | HONDA |
| МОДЕЛ: | EU22I 1800 W |
| ТИП ЕЛЕКТРОГЕНЕРАТОР: | ИНВЕРТОРЕН |
| РАБОТНА ИЗХОДЯЩА МОЩНОСТ: | 1800 W |
| БРОЙ КОНТАКТИ 220 V: | 2 |
| БРОЙ КОНТАКТИ 12 V: | 1 |
| ГОРИВО: | БЕНЗИН |
| ОБЕМ НА РЕЗЕРВОАРА ЗА ГОРИВО: | 3.60 L |
| СИНХРОНИЗИРАН: | Да |
| СТАБИЛИЗИРАН: | Да |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3573390030317 |










