| АМПЕРАЖ | 16.00 A |
| МОЩНОСТ W | 3680.0 W |
| Марка | HAMA |
| МОДЕЛ: | 176654 16A |
| ТИП: | СМАРТ КОНТАКТ |
| СВЪРЗАНОСТ: | WIFI 2.4 GHZ |
| УПОТРЕБА: | ВЪТРЕШНА |
| АМПЕРАЖ: | 16.00 A |
| МОЩНОСТ W: | 3680.0 W |
| ЦВЯТ: | WHITE |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4047443523235 |










2.00 € / 3.91 лв. i
"" Днес
| АМПЕРАЖ | 16.00 A |
| МОЩНОСТ W | 3680.0 W |
| Марка | HAMA |
| МОДЕЛ: | 176654 16A |
| ТИП: | СМАРТ КОНТАКТ |
| СВЪРЗАНОСТ: | WIFI 2.4 GHZ |
| УПОТРЕБА: | ВЪТРЕШНА |
| АМПЕРАЖ: | 16.00 A |
| МОЩНОСТ W: | 3680.0 W |
| ЦВЯТ: | WHITE |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4047443523235 |